XChat  |   Fotoalba
Co musím udělat abych měl svůj webík?

3 snadné kroky:

Pozn: Všechny odkazy na této stránce se otevírají do nového okna.
1. krok - registrace webíku

Aby bylo možné webík používat je nutné si zvolit jeho jméno resp. tvou přezdívku. Tato přezdívka ti navíc umožní užívat další nové služby jako xchat, fotoalba a další. Díky tomu bude tvůj webík jednoduše přístupný na adrese:

http://mujwebik.cz/prezdivka


+ Založit si novou přezdívku můžete zde

Registrace do služeb centraZde se přihlašuje
2. krok - přihlášení

Pokud tedy již máte za sebou registraci (nebo ověření, že není třeba) přihlásit se můžete zde. Ilustrační obrázek ukazuje jak to na xchatu vypadá.

Webík je integrován do všech služeb xchat.cz. Jeho editace probíhá právě tam a díky tomu se ti otevírají nové možnosti jako používání fotek nebo prohlížení webíků jiných uživatelů.

   Proč xchat? Pokud by webík nebyl na xchatu, nebylo by možné používat spoustu zajímavých funkcí jako například vkládání fotek. Webík využívá z každé služby to nejlepší.

3. krok - editace webíku

Po přihlášení již nic nebrání v editaci tvého webíku. Obrázek ukazuje, kde jej na xchatu najdeš. Nyní již jen stačí 1 klik pro upravení.

Tak na co čekat, rychle upravit svůj webík a nezapomenout ho ukázat všem známým a kamarádům. Nezapomeň, tvůj webík ma tuto adresu:

http://mujwebik.cz/prezdivka


   Jak dostanu do webíku své fotky? Velmi jednoduše, stačí navštívit fotoalba a nahrát do nich své fotky. Všechny fotky jsou automaticky přístupné při editaci webíku. Navíc do fotoalb není nutná již žádná registrace: přezdívku přece již máš. ;)

Odkaz na můj webík


Chceš si webík jen tak vyzkoušet? klikni sem!